Қатыгездік және зорлық-зомбылықсыз балалық шақ»атты ата-аналар жиналысы өткізілді.            Тұмау, респираторлық вирустық инфекциялардың алдын алу      «Балалар бақытты болсын!» дөңгелек үстел      Тәрбие сағатының тақырыбы: Бала құқығы      «Заңдар әлеміне саяхат» сынып сағаты      Дүниежүзілік Сабақ «Қазіргі және болашақ: әр бала үшін қорғалған балалық шақ»      Аудандық Мағжан оқулары            «Адалдық сағаты»     
[espro-slider id=3274]
WhatsAppImage2017-10-17at11.41.32.jpg
Картинки для демонстрации работы скрипта смены изображений


Біздің жетістіктер

2010-2011 оқу жылы
— Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында қазақстан тарихы пәнінің мұғалімі К.М. Кунанбаева ІІІ орын иеленді.
— Ауданымызда өткізілген , мемлекеттік тіліміздің дамуы аясында «Тілдарын-2011» атты сайысында ағылшын тілінің мұғалімі А.Ж.Мырзабекова ІІ орын иегері.
-Аудандық «Жас маман-2011» сайысында «Өнерлі мұғалім» номинациясына қазақ тілі пәнінің мұғалімі А.Е.Бейсенбина иеленді.
— Х қысқы оқушылар спартакиадасында дойбы жарысында I орынға ие болды.
-Х қысқы оқушылар спартакиадасында үстел теннис жарысында II орынға ие болды.
— ХІ аудандық қысқы оқушылар спартакиадасында дойбы жарысындаIорынға ие болды.
-ХХ аудандық жазғы оқушылар спартакиадасында волейбол жарысындаI орынға ие болды.
— Абай оқуларының «Өлең- сөздің патшасы, сөз сарасы»номинациясы бойынша Сакенов Сағидолла І орын.
— «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы бойынша Аушанов Арман І орын иегері.
— Аудандық пән олимпиадасында Қазақстан тарихынан 9 сынып оқушысы Айдарғазы Жанар ІІ орын иеленді.
— Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 9 сынып оқушысы Балташ Арайлым ІІІ орын иеленді.
— Аудандық пән олимпиадасында қазақ тілі пәнінен 11 сынып оқушысы Каражигитова Майса ІІІ орын иегері.
— Облыстық Абай оқулары«Өлең- сөздің патшасы, сөз сарасы»номинациясы бойынша Сакенов Сағидолла ІІ орын иегері.
— Аушанов Арман облыстық Абай оқуларына «Жүйріктен жүйрік озар жарысқанда» номинациясы бойынша қатысушы.
-Облыстық пән олимпиадасына қазақ тілі пәнінен 11 сынып оқушысы Каражигитова Майса қатысып, ПМПИ білім грантын иеленді.
— ҰБТ қорытындысы бойынша 11 сынып оқушысы Каражигитова Майса барлық пәнінен 5-ке тапсырып, 112 ұпай алып, «Алтын белгі» иегері атанды.
-«Кенгуру- 2011» халықаралық конкурсында 3 сынып оқушысы Нуртаев Аблайхан
ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды
-«Ең үздік мектеп» номинациялы сертификатымен марапатталды.
— Мектеп директоры Ахмедиев Асқарбек Қалижанұлы білім саласындағы жетістіктері үшін Білім және ғылым министрлігінің «Алғыс хатымен» марапатталды.

2011-2012 оқу жылы
— Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында қазақ тілі пәнінің мұғалімі М.Н. Бектурова ІІ орын, қазақ тілі пәнінің мұғаліміА.Е.Бейсенбина ІІІ орын иеленді.
-ХІ аудандық қысқы оқушылар спартакиадасында дойбы жарысында II орынға, үстел теннис жарысында II орынға, шахмат жарысында II орынға ие болды.
— ХХІ аудандық жазғы оқушылар спартакиадасында тоғызқұмалақ жарысында III орынға ие болды.
-ҚР Тәуелсіздігінің 20 жылдығына орай «Тәуелсіздік 20 шыңы» 20 жұлдызды күнтізбесі бойынша «Менің Қазақстаным» мемлекеттік рәміздер күні атты аудандық сайыста «Білімді озар» викториналық сайыста І орынға ие болған Сакенов Сағидолла.
-«Жаз,жаз қалам, жаз қалам…» өз шығармасын орындауда І орынға ие болған Сакенов Сағидолла.
-Патриоттық ән сайысында І орынға ие болған Сакенов Сағидолла.
— ҚР Тәуелсіздігінің 20 жылдығына орай «Тәуелсіздігінің 20 шыңы» 20 жұлдызды күн «Келісім», «Ел бірлігі күні» атты мұғалімдер мен оқушылар арасында өткен аудандық фестивалінің І орын иегері Аушанов Арман.
-Мектепалды даярлық тобының қатысушысы Ахметкаримова Назым «Саған арнап, ән салам, Қазақстан!» гала концертіне қатысып, сертификат алды.
— Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 8 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
— Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 10 сынып оқушысы Балташ Арайлым ІІ орын иегері. 12.Облыстық пән олимпиадасына биология пәнінен 10 сынып оқушысы Балташ Арайлым қатысушысы.
-Желтоқсан көтерілісінің 25 жылдығына орай өткізілген аудандық байқауға поэзия жанры бойынша өз өлеңдерін ұсынған жас ақындар арасында 11 сынып оқушысы Аушанов Арман І орын.
— Желтоқсан көтерілісінің 25 жылдығына орай өткізілген аудандық байқауға поэзия жанры бойынша өз өлеңдерін ұсынған жас ақындар арасында 8 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІІ орын иегері.
— Облыстық интеллектуалдық марафонында 3 сынып оқушылары Алтынбекова Аяжан,Байбатина Милана,Кайрулина Аружан,Мұхан Мақсат, Муратбаева Дана, Серикова Аяулым,Шаймардан Елана ІІІ орын иегерлері.
— «Ақбота» республикалық интеллектуалдық марафонында 3 сынып оқушылары Серикова Аяулым, Муратбаева Дана ІІІ орын иегерлері.
— «Кенгуру- математика баршаға» халықаралық конкурсында 3 сынып оқушысы Байбатина Милана және 6сынып оқушысы Ғалымжанов Нұрби ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Кенгуру-лингвист-2012» халықаралық конкурсында 3 сынып оқушысы Муратбаева Дана І дәрежелі дипломмен марапатталды.

2012-2013оқу жылы
-Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында география пәнінің мұғалімі А.А.Касенова ІІ орын, биология пәнінің мұғаліміН.С.Сапарова ІІІ орын иеленді.
— ХІІ аудандық қысқы үстел теннис жарысында I орынға ие болды.
-Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
— Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 9 сынып оқушысы Бекқалы Әлия ІІІ орын иегері.
— Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 10 сынып оқушысы Сәду Мәнзура ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында«Жас ғалымдар» конкурсында 9 сынып оқушысы Бекқалы Әлия ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Әнші бұлбұлдар» конкурсында 6 сынып оқушысы Бекмуханбетова Сұлужан ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Сөз шеберлері» конкурсында 7 сынып оқушысы Ғалымжанов Нұрби ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Тілші-әдебиетшілер» конкурсында 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІ орын иегері атанды.
-Аудандық ғылыми жоба жарысында биология пәнінен 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІ орын иегері.
-Аудандық ғылыми жоба жарысында тарих пәнінен 9 сынып оқушысы Бекқалы Әлия І орын иегері.
— Облыстық пән олимпиадасына биология пәнінен 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла қатысушысы.
— « Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығы бойынша оқушылардың облыстық сырттай оқу мектебінің шағын олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Негізгі орта мектеп курсы бойынша 9 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла «Үздік куәлік» иегері атанды.
— Негізгі орта курсы бойынша 9 сынып оқушысы Мұқанова Махаббат «Үздік куәлік» иегері атанды.
— «Кенгуру- математика баршаға» халықаралық конкурсынд 4 сынып оқушысы Мұхан Мақсат ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Русский медвежонок-языкознание для всех» халықаралық конкурсында 4 сынып оқушысы Муратбаева Дана І дәрежелі дипломмен марапатталды.

2013-2014 оқу жылы
-Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында физика пәнінің мұғалімі А.С.Куттыбаев ІІ орын иеленді.
-Аудандық тәрбиешілер арасында «Тәрбиеші болу-бақыт » сайысында шағын орталық тәрбиешісі А.Б.Садирова ІІІ орын иеленді.
-Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурста «Тұңғыш Президентке арнау» бағытында 10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
-Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурста «Тұңғыш Президент туралы өлеңдерді мәнерлеп оқу» бағытында 8 сынып оқушысы Ғалымжанов Нұрби ІІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында орыс тілі пәнінен 10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 9 сынып оқушысы Қапанова Айжан ІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 10 сынып оқушысы Бекқалы Әлия ІІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 11 сынып оқушысы Сәду Мәнзура ІІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 9сынып оқушысы Өмірғазы Сұлтан ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Әнші бұлбұлдар» конкурсында 10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жас ғалымдар » конкурсында 8 сынып оқушысы Ғалымжанов Нұрби ІІІ орын иегері.
— Абай оқуларының «Өлең- сөздің патшасы, сөз сарасы»номинациясы бойынша Ғалымжанов Нұрби ІІІ орын иегері.
-Аудандық қайырымдылық акциясы аясында «DANCE PARADE 2013» қазіргі заманғы би сайысында «Ертістің Жұлдыздары» номинациясына ие болды.
— Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиеленушілері арасында өткен «Шебер қол-2013» қолдан жасалған бұйымдар сайысының жапсыру саласы бойынша шағын орталық тәрбиеленушісі Нуртаева Наргиз ІІІ орынмен марапатталды.
— Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиеленушілері арасында өткен «Шебер қол-2013» қолдан жасалған бұйымдар сайысының мүсіндеу саласы бойынша шағын орталық тәрбиеленушісі Асқарбек Сабина ІІ орынмен марапатталды.
-Мектепалды даярлық сынып тәрбиеленушілері арасындағы қолдан жасалған бұйымдар мен суреттердің «Шебер қол» аудандық сырттай сайысында мүсіндеу саласы бойынша 5 жасар қатысушылар арасында м.а.д.тобының тәрбиеленушісі Махамбетқызы Айым, Қылышбек Санжар ІІІ орынмен, Тасқайратов Нұрсұлтан ІІ орынмен, сурет салу саласы бойынша 6 жасар қатысушылар арасында м.а.д.тобының тәрбиеленушісі Қайырғали Ерасыл ІІІ орынмен, Мустафин Абылайхан ІІ орынмен, жапсыру саласы бойынша 5 жасар қатысушылар арасында м.а.д.тобының тәрбиеленушілері Касенов Нурмахан, Өмірғазы Арнур, Әлібек Әмірхан ІІІ орынмен, Муратбаева Жансая ІІ орынмен марапатталды.
-Облыстық «Менің Президентім – менің елім » конкурсында жас ақындар бағыты бойынша10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІІ орын иегері.
-Облыстық пән олимпиадасында орыс тілі пәнінен 10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІорын иегері.
— «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығы бойынша оқушылардың облыстық сырттай оқу мектебінің шағын олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен 10 сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІІ дәрежелі, орыс тілі пәнінен ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығы бойынша оқушылардың облыстық сырттай оқу мектебінің шағын олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен 8 сынып оқушысы Айдаргазин Айдос ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығы бойынша оқушылардың облыстық сырттай оқу мектебінің шағын олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен 8 сынып оқушысы Ғалымжанов Нұрби ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
-ХХІІ қысқы Олимпиада ойындарына арналған мектеп оқушыларының ХІІІ облыстық қысқы спартакиада бағдарламасы шеңберінде аудандар арасында үстел теннисінен ұлдар командасы 9 сынып оқушысы Өмірғазы Сұлтан, 8 сынып оқушылары Айдаргазин Айдос, Ғалымжанов Нұрби ІІІ орын иегерлері. ХХІІ қысқы Олимпиада ойындарына арналған мектеп оқушыларының ХІІІ облыстық қысқы спартакиада бағдарламасы шеңберінде аудандар арасында үстел теннисінен командалық есепте ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Кенгуру- математика баршаға» халықаралық конкурсында 3 сынып оқушысы Баденова Сұлушаш ІІ орын иегері.
— «Кенгуру- математика баршаға» халықаралық конкурсында 5 сынып оқушысы Алтынбекова Аяжан ІІІ орын иегері.
— Нурбекова Майры Журсуновна білім беру жүйесіндегі педагогикалық шеберлігі мен қызметтігі жоғары көрсеткіштері үшін аудандық білім беру бөлімі басшысының «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— Нурбекова Майры Журсуновна Павлодар облысының білім беру басқармасы “Ертіс дарыны” аймақтық ғылыми-тәжірибиелік орталығы директорының «Алғас хатымен» марапатталды.
— Бекмуханова Самал Мукановна білім беру жүйесіндегі педагогикалық шеберлігі мен қызметтігі жоғары көрсеткіштері үшін Бекмуханова Самал Мукановна аудандық білім беру бөлімі басшысының «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— «Үздік педагог» конкурсына қатысып тарих пәнінің мұғалімі Кунанбаева Кульзаим Муратбаевна ІІІ орын иегері атанды.
— 5 сынып оқушысы Алтынбекова Аяжан «Человек и природа» халықаралық конкурсының ІІІ дәрежелі дипломымен марапатталды.
— «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығы бойынша оқушылардың облыстық сырттай оқу мектебінің шағын олимпиадасында Қазақстан тарихы пәнінен 10-сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІІ дәрежелі, орыс тілі пәнінен ІІ дәрежелі, Қазақстан тарихы пәнінен 8-сынып оқушылары Айдаргазин Айдос, Ғалымжанов Нұрби ІІІ дәрежелі дипломдармен марапатталды.
— Оқу жылының қорытындысы бойынша тамыз мәжілісінде мектепке «Бәсекелестікке нық қадам басқан мектеп» номинациясы берілді.

2014-2015 оқу жылы
— Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Салдан Айжулдыз ІІІ орын иеленді.
— Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында бастауыш сынып мұғалім Д.Б.Муханбетова ІІІ орын иеленді.
-Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурста «Тұңғыш Президент туралы өлеңдерді мәнерлеп оқу» бағытында 5 сынып оқушысы Касенова Даяна ІІ орын иегері.
— Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурста «Тұңғыш Президент туралы өлеңдерді мәнерлеп оқу» бағытында 6 сынып оқушысы Алтынбекова Аяжан ІІІ орын иегері.
— Тұңғыш Президент күніне орай аудандық конкурста «Тұңғыш Президентке арнау» бағытында 7 сынып оқушысы Қылышбек Бекзат «Алғыс хатпен» марапатталды..
-Аудандық пән олимпиадасында қазақ тілі пәнінен 11- сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 11- сынып оқушысы Бекқалы Әлия ІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 11 сынып оқушысы Сәду Мәнзура ІІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында биология пәнінен 10- сынып оқушысы Өмірғазы Сұлтан ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Тілші-әдебиетшілер» конкурсында 11- сынып оқушысы Сакенов Сағидолла І орын иегері.
— «Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жас ғалымдар » конкурсында 11- сынып оқушысы Бекқалы Алия ІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жазушылар » конкурсында 7- сынып оқушысы Касенова Аяна ІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Сөз шеберлері » конкурсында 7- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Әнші- бұлбұлдар » конкурсында 8- сынып оқушысы Бекмуханбетова Сулужан ІІІ орын иегері.
— Абай оқуларының «Өлең- сөздің патшасы, сөз сарасы»номинациясы бойынша 6- сынып оқушысы Алтынбекова Аяжан ІІ орын иегері.
— Махамбет оқуларының «Ел құтқарар ер едім» номинациясы бойынша 5- сынып оқушысы Касенова Даяна ІІІ орын иегері.
-Аудандық КВН жоғары лигасы «Ғажайыптар әлемі» жайдарман 2015 атты сайысына белсенді қатысқан үшін аудандық оқушылар үйінің дипломымен марапатталды.
— Облыстық «Алтын асық» интеллектуалды ойын конкурсында 2- сынып оқушысы Муратбаев Нурдаулет жүлдегер, 1- сынып оқушысы Таскайратов Нурсултан жеңімпаз, 1- сынып оқушылары Касенов Нурмахан, Муратбаева Жансая, Қылышбек Санжар ІІІ орын иегерлері.
— Облыстық пән олимпиадасында қазақ тілі пәнінен 11- сынып оқушысы Сакенов Сағидолла ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Республикалық «Ақ бота — 2014» интеллектуалдық марафонында 8- сынып оқушысы Асқарбек Риза ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— 10 — сынып оқушысы Баукенов Нариман география пәнінен аудандық ғылыми жоба жарысында ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Қазақстан Республикасы Тәуелсіздік күні ұлттық мерекесіне орай ауданның дамуына қосқан үлесі үшін Байкежанова Рымгуль Кенжебекқызы Май ауданы әкімінің «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— Облыстық сырттай оқу мектебін үздік аяқтағаны үшін Павлодар облысының білім беру басқармасы «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығының алғыс хаты 11- сынып оқушылары Сакенов Сагидолла мен Шуганова Айзадаға берілді.
— Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласында өткен Таекван- до ITF салмағы 36 кг. 7 сынып оқушысы Бекмуханов Темирлан I орын иегері.
— ХІV қысқы аудандық спартакиада бағдарламасы бойынша үстел теннис жарысында I орынға ие болғаны үшін Қазақстан ОМ ұлдар командасы 10- сынып оқушылары Өмірғазы Сұлтан, Баукенов Нариман, 9- сынып оқушысы Айдаргазин Айдос марапатталды.
— ХІV қысқы аудандық спартакиада бағдарламасы бойынша үстел теннис жарысында III орынға ие болғаны үшін Қазақстан ОМ қыздар командасы 7- сынып оқушысы Касенова Аяна, 8- сынып оқушылары Бекмуханбетова Сулужан, Асқарбек Риза марапатталды.
— Ұлы Отан соғысы Жеңісінің 70 жылдығына арналған XIV аудандық қысқы спартакиада бағдарламасы бойынша дойбы жарысында Қазақстан ОМ құрама командасы 6 — сынып
оқушысы Алтынбекова Аяжан, 6 — сынып оқушысы Мұқан Мақсат, 9 — сынып оқушысы Айдаргазин Айдос III орын иегерлері.
— ҰБТ қорытындысы бойынша 11- сынып оқушысы Сакенов Сагидолла барлық пәнінен 5-ке тапсырып, 123 ұпай алып, «Алтын белгі» иегері атанды.
— «Ы.Алтынсарин» төсбелгісімен Байкежанова Рымгуль Кенжебековна марапатталды.
— «Табысты мектеп» номинациясының иегері.

2015-2016 оқу жылы

— Бейсенбина Алмагуль Толеуовна білім беру жүйесін дамытуға қосқан зор үлесі және қызметтегі жоғары көрсеткіштері үшін аудандық білім беру бөлімінің «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— Бектурова Мейрамгуль Нурымжаноына білім беру жүйесін дамытуға қосқан зор үлесі және қызметтегі жоғары көрсеткіштері үшін аудандық білім беру бөлімі басшысының «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— Куттыбаев Асилхон Салдарбекугли білім беру жүйесін дамытуға қосқан зор үлесі және қызметтігі жоғары көрсеткіштері үшін аудандық білім беру бөлімі басшысының «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
— Аскерқан Еркебұлан Аскербекұлы жас ұрпаққа сапалы білім мен саналы тәрбие берудегу ұстаздық шеберлігі үшін аудандық білім беру бөлімі басшысының «Алғыс хатымен» марапатталды.
— Нурбекова Майра Журсуновна ұстаздар күніне орай Қазан округ әкімінің «Алғыс хатымен» марапатталды.
— Кунанбаева Кульзаим Муратбаевна ұстаздар күніне орай Қазан округ әкімінің «Алғыс хатымен» марапатталды.
-Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында география пәнінің мұғалімі А.А.Касенова ІІІ орын иеленді.
— 11-сынып оқушысы Баукенов Нариман география пәнінен аудандық ғылыми жоба жарысында ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— 9-сынып оқушысы Алтынбекова Бақытгүл биология пәнінен аудандық ғылыми жоба жарысында ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— 8-сынып оқушысы Касенова Аяна қазақ тілі мен әдебиет пәнінен аудандық ғылыми жоба жарысында ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 11- сынып оқушысы Баукенов Нариман ІІ орын иегері.
-Аудандық пән олимпиадасында физика пәнінен 9 сынып оқушысы Бекмуханбетова Сулужан ІІІ орын иегері.
-«Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Тілші-әдебиетшілер» конкурсында 11- сынып оқушысы Баукенов Нариман ІІ орын иегері.
— «Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жас ғалымдар » конкурсында 7- сынып оқушысы Муратбаева Дана ІІ орын иегері.
— «Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жас ғалымдар » конкурсында 7- сынып оқушысы Байбатина Милана ІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Сөз шеберлері » конкурсында 8- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Әнші- бұлбұлдар » конкурсында 9- сынып оқушысы Бекмуханбетова Сулужан ІІ орын иегері.
— «Алтын асық» ІІ облыстық зияткерлік ойынында 1- сынып оқушысы Өзгерхан Меруерт ІІ орын иегері.
— Халықаралық «Пони» байқауында 2-сынып оқушысы Таскайратов Нурсултан жүлдегер атанды.
— Халықаралық «Пони» байқауында 2-сынып оқушысы Қылышбек Санжар жүлдегер атанды.
— «Кенгуру- математика баршаға» халықаралық конкурсында 5- сынып оқушысы Баденова Сулушаш ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

2016-2017 оқу жылы

— Нурбекова Майра Журсуновна 8-наурыз халықаралық әйелдер күні мерекесіне орай білім беру бөлімінің «Құрмет грамотасымен» марапатталды.
-Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Темиргалиева С.Т І орын иеленді.
-Мұғалімдердің аудандық пән олимпиадасында физика пәнінің мұғалімі А.С.Куттыбаев ІІІ орын иеленді.
-Аудандық пән олимпиадасында тарих пәнінен 9- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІ орын иегері.
— «Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Жас ғалымдар » конкурсында 8- сынып оқушысы Муратбаева Дана І орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Сөз шеберлері » конкурсында 9- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІ орын иегері.
— Жарқын болашақ»аудандық олимпиадасында «Сөз шеберлері » конкурсында 9- сынып оқушысы Жәнібек Жалғас ІІІ орын иегері. Қылышбек Бекзат
— Халықаралық «Пони» байқауында 5-сынып оқушысы Теміржан Ерасыл женімпаз атанып, медальмен марапатталды./Жетекшісі Кунанбаева К.М дипломмен марапатталды./
— Ағылшын тілі пәнінен «BRITISH BULDOG» халықаралық конкурсында 3- сынып оқушысы Қаиырғали Ерасыл ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Ағылшын тілі пәнінен «BRITISH BULDOG» халықаралық конкурсында 8- сынып оқушысы Муратбаева Дана ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Ағылшын тілі пәнінен «BRITISH BULDOG» халықаралық конкурсында 8- сынып оқушысы Шаймардан Елана ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Аудандық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына арналған «Шебер қол» атты байқауының «Сурет салу» номинациясы бойынша ересек топ жас ерекшелігінде Асқарбек Амина І орын иегері.
— Аудандық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай ұйымдастырылған «Менің Қазақстаным» атты прозалық шығармалар конкурсында 6-сынып оқушысы Баденова Сулушаш ІІІ орын иегері.
— Аудандық ҚР Тәуелсіздігінің 25 жылдығына орай ұйымдастырылған «Менің Қазақстаным» атты прозалық шығармалар конкурсында 9-сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІ орын иегері.
— «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығының «Жас суретші» атты республикалық көрмесурет байқауындағы жетістігі үшін 2- сынып оқушысы Асқарбек Сабина І дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығы «My favourite season-winter» атты республикалық қашықтықтан өткізілген эссе байқауындағы жетістігі үшін 9- сынып оқушысы Касенова Аяна ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
-Білім беру-әдістемелік орталығы «New opportunities» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай жалпы орта білім беретін мектеп, техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың білім алушыларына арналған қашықтықтан өткізілген «Тәуелсіздік тұғыры биікте» байқауында «Болашығымыз бірлікте» номинациясының жүлдегірі 6-сынып оқушысы Баденова Сулушаш ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды./Жетекшісі Темиргалиева С.Т «Алғыс хатпен» марапатталды/
-Білім беру-әдістемелік орталығы «New opportunities» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ҚР Тәуелсіздігінің 25-жылдығына орай жалпы орта білім беретін мектеп, техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың білім алушыларына арналған қашықтықтан өткізілген «Тәуелсіздік тұғыры биікте» байқауында «Болашығымыз бірлікте» номинациясының жүлдегірі мектепалды даярлық тобының тәрбиеленушісі Асқарбек Амина ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды./Жетекшісі Бекмуханбетова Ж.М «Алғыс хатпен» марапатталды/
— «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығы ұйыдастырған республикалық «Балалар мен жан-жануарлар» атты фото байқауының жеңімпазы шағын орталық тәрбиеленушісі Шаймардан Алдияр ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығы ұйыдастырған республикалық «Балалар мен жан-жануарлар» атты фото байқауының жеңімпазы шағын орталық тәрбиеленушісі Тасқайрат Нұртілеу ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Еуразиялық гендік қор» ғылыми-өндірістік білім беру орталығы ұйыдастырған республикалық «Балалар мен жан-жануарлар» атты фото байқауының жеңімпазы шағын орталық тәрбиеленушісі Тасқайрат Сымбат ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «EXPO» — 2017 өтілуіне орай волейболдан жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте І орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— «EXPO» — 2017 өтілуіне орай «волейболдан» және 1999 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Нуртаев Аблайхан І орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— «EXPO» — 2017 өтілуіне орай «волейболдан» және 1999 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Жәніңбек Жалғас І орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— «EXPO» — 2017 өтілуіне орай «волейболдан» және 1999 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Қылышбек Бекзат І орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— «EXPO» — 2017 өтілуіне орай «волейболдан» және 1999 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Бекмуханов Темирлан І орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— Май аудандық балалар жасөспірімдер спорт мектебі ұйымдастырған «үстел теннистнен» және 2001 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Қылышбек Бекзат ІІ орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— Май аудандық балалар жасөспірімдер спорт мектебі ұйымдастырған «үстел теннистнен» және 2001 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Нуртаев Аблайхан ІІ орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— Май аудандық балалар жасөспірімдер спорт мектебі ұйымдастырған «үстел теннистнен» және 2001 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 8-сынып оқушысы Мұқан Мақсат ІІ орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— Май аудандық балалар жасөспірімдер спорт мектебі ұйымдастырған «үстел теннистнен» және 2001 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 8-сынып оқушысы Байбатина Милана ІІІ орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— Май аудандық балалар жасөспірімдер спорт мектебі ұйымдастырған «үстел теннистнен» және 2001 жылы туған және одан төмен жас жасөспірімдер арасында аудандық біріншілікте 9-сынып оқушысы Касенова Аяна ІІІ орынды жеңіп алған үшін мадақтама грамотасымен марапатталды.
— «Кенгуру- математика баршаға» республикалық конкурсында 3 сынып оқушысы Касенов Нурмахан ІІ орын иегері.
— «Кенгуру- математика баршаға» республикалық конкурсында 3 сынып оқушысы Мустафин Абылайхан ІІ орын иегері.
— «Кенгуру- математика баршаға» республикалық конкурсында 4 сынып оқушысы Муратбаев Нурдаулет ІІ орын иегері.
— «Кенгуру- математика баршаға» республикалық конкурсында 4 сынып оқушысы Нуртаева Дильназ ІІ орын иегері.
-Аудандық Махамбет оқуларының «Ел құтқарар ер едім» номинациясы бойынша 9- сынып оқушысы Ғалымжанова Майгүл ІІ орын иегері.
— «Алтын асық» ІІІ олыстық зияткерлік ойынында 1- сынып оқушысы Таскайратов Алинур ІІ орын иегері.
— «Алтын асық» VІ облыстық зияткерлік ойынында 2- сынып оқушысы Нурлыбекова Карина ІІІ орын иегері.
— «Алтын асық» VІ облыстық зияткерлік ойынында 2- сынып оқушысы Балташ Бибінұр ІІІ орын иегері.

— «Алтын асық» VІ облыстық зияткерлік ойынында 3- сынып оқушысы Тасқайратов Нурсултан ІІІ орын иегері.
— Облыстық сырттай оқу мектебін үздік аяқтағаны үшін Павлодар облысының білім беру басқармасы «Ертіс дарыны» аймақтық ғылыми-тәжірибелік орталығының ІІІ дәрежелі дипломымен 9- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат марапатталды.
— «Кенгуру лингвист» республикалық конкурсында 3- сынып оқушысы Касенов Нұрмахан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— «Кенгуру лингвист» республикалық конкурсында 3- сынып оқушысы Мустафин Абылайхан ІІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.
— Облыстық «Шығармашылық» шеберлер мектебі «Әдебиеттану» бағытының рейтинг нәтижесі бойынша жоғары көрсеткіш қөрсеткен 9- сынып оқушысы Ғалымжанова Майгүл «Мадақтама грамотасымен» марапатталды./Жетекшісі Бектурова М.Н «Алғыс хатпен» марапатталды/
— Облыстық «Шығармашылық» шеберлер мектебі «Жас қаламгер» бағытының рейтинг нәтижесі бойынша жоғары көрсеткіш қөрсеткен 9- сынып оқушысы Қылышбек Бекзат «Мадақтама грамотасымен» марапатталды. ./Жетекшісі Бектурова М.Н «Алғыс хатпен» марапатталды/
— Облыстық «Талапкер» жас зияткерлік мектебінің рейтинг нәтижесі бойынша жоғары көрсеткіш қөрсеткен 6- сынып оқушысы Баденова Сұлушаш «Мадақтама грамотасымен» марапатталды. ./Жетекшісі Сапарова Н.С «Алғыс хатпен» марапатталды/

2017-2018 оқу жылы

 

Шығыс Қазақстан облысы, Курчатов қаласында 2 қараша 2014 жылы облыстар аралығында 36кг салмақ дәрежесі бойынша 2001-2002 жылғы жасөспірімдер арасында өтілген Таеквон-до ITF Кубогында Қазақстан жалпы орта білім беретін мектебінің 7 сынып оқушысы Бекмуханов Темирлан І орынды иеленіп «Алтын төс белгісімен»марапатталып жүлдегер атанды.

  Біз, сыныптастар мектеп ұстаздары алдағы 21 қараша 2014 жылы  өтетін халықаралық жарыста да  үлкен жеңіске жетуіне сәттілік тілеп, бізді қуантып, мектебіміздің , ауылымыздың мақтанышы болуына тілектеспіз.

Темирлан!  Ақ жол саған! Алға!

Сынып жетекшісі

М.Нурбекова

About

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.